RGB-світлодіодне підсвічування для стелі

  RGB-світлодіодне підсвічування для стелі відрізняється універсальністю, економічністю і практичністю. Вона дає можливість створити унікальний світловий дизайн в приміщенні, наповнити його приємним природним світлом. Плавне регулювання яскравості світлового потоку виконується за допомогою контролера.

  Популярне світлодіодне RGB підсвічування стелі не створює непотрібних тіней, що досить важливо для зонування приміщень. Використання світлодіодного підсвічування для натяжної стелі забезпечує рівномірний розподіл світла. На відміну від традиційних джерел світла, для діодів характерно м’яке і приємне освітлення. RGB-стрічки дозволяють створювати складну світлодинаміку.

  Застосування світлодіодів виключає ймовірність вигоряння текстилю і шпалер. Лампи розжарювання виділяють велику кількість тепла, вплив якого позначається на стані настінних покриттів і меблів. Для люмінесцентних ламп властиве неприродне світло.

  Варіанти освітлення
  Дизайн інтер’єру, в якому передбачені натяжні стелі, іноді вимагає нестандартного монтажу світлодіодного підсвічування, що зробить приміщення більш завершеним. Наприклад, установка світлодіодної стрічки лише в окремих зонах, а не по периметру, дозволяє створити на стелі ілюзію “дискоклубу” або “морських хвиль”.

 • Світлодіодне освітлення можна реалізовувати двома способами:

  • Карнизне освітлення актуальне для створення світлодизайна в клубах, ресторанах, торгових бутиках і житлових приміщеннях. При монтажі натяжної стелі для світлодіодних стрічок конструюється каркас.
  • Підсвічування за натяжною стелею передбачає одночасне застосування світлодіодної стрічки, що дозволяє створювати динамічні ефекти, і світлопропускаючої плівки. Стрічки можна монтувати в застельовому просторі або на багетах, так як діоди не нагрівають зовнішнє середовище, що гарантує їх абсолютно безпечну експлуатацію.

  Стельові світлодіодні стрічки
  При налаштуванні світлодіодного підсвічування натяжної стелі застосовуються спеціальні RGB і монохромні стрічки.
  Весь ассортимент світлодіодних стрічок ELF ви знайдете на сайті в розділі Світлодіодні стрічки.

 • На сайті представлено і супутнє обладнання для підсвічування натяжної стелі:

  різноманітні програмовані контролери для світлодіодних стрічок, блоки живлення.