Існує безліч варіантів використання діодних джерел світла. Все більш широке застосування знаходить світлодіодне освітлення квартири, активно прикрашають свої інтер’єри торгово-розважальні комплекси, кінотеатри та інші заклади. Але якщо максимально узагальнити сфери застосування доданих конструкцій, то можна виділити три основні напрямки: світлодіодне освітлення будинку, основне джерело світла в приміщенні і декоративне підсвічування.

 

Підсвічування будинку за допомогою світлодіодів стала дуже популярною багато в чому завдяки їх енергоефективності та економічності. Інша причина – високий рівень безпеки. Світлодіоди мають дуже просту і надійну конструкцію. Працюючи з низькою напругою, світлодіодне освітлення будинку не утворює ультрафіолетового чи іншого шкідливого випромінювання і не несе загрози для навколишнього середовища і здоров’я людини.

Дуже цікаво виглядає зовнішня декоративна підсвітка будівлі. Діоди не нагріваються під час роботи, тому їх можна монтувати так, як це необхідно для створення максимально виразного екстер’єру. Монтаж системи світлодіодного освітлення будинку забезпечує приємний яскраве світло на дуже тривалий термін.

Світлодіодне освітлення приміщень

Крім освітлення квартир та будинків, світлодіодні пристрої часто застосовуються для стильного оформлення нічних клубів, ресторанів, кінотеатрів. Широка кольорова гамма і можливість створення світлодинамічних композицій дозволяють сформувати унікальну атмосферу. А правильна розстановка світильників дає можливість розділити велику площу на безліч затишних куточків.
Інтер’єрне освітлення в розважальних закладах може розташовуватися в будь-якому місці. Використовується підсвічування стін, підлоги, стелі, багаторівневих підвісних світильників за допомогою різного обладнання – монохромні і RGB-стрічки, лінійки і модулі. Крім того, якісне освітлення в інтер’єрі вимагає використання спеціальних контролерів, що регулюють параметри роботи діодних пристроїв.

Рішення для інтер’єрного оформлення

Дуже цікавим напрямком є ​​інтер’єрне освітлення з використанням світлодіодів. За допомогою світла можна розставити акценти в інтер’єрі – виділити головне і приховати вади. Для різних за функціональним призначенням приміщень використовуються різні схеми освітлення в інтер’єрі. Розрізняють декілька основних декоративних прийомів по світлодіодному оформленню приміщень:

  • імітація природного освітлення;
  • розподіл простору на зони (використовуються точкові світильники);
  • контрастне інтер’єрне освітлення (протиставлення темних і світлих поверхонь).

Варіантів для монтажу декоративного підсвічування існує безліч. Її розташовують за меблями, за склом або картинами, за карнизами і за натяжною стелею. Світлодіодне підсвічування кімнати може бути частиною інтер’єру, доповнюючи і прикрашаючи його. А може бути самостійним елементом, що привертає увагу людей. Все залежить від того, які цілі переслідуються при монтажі світлодіодних конструкцій. Так, світлодіодне освітлення квартири маленького розміру дозволяє візуально розширити її. А у великій квартирі можна створити кілька затишних зон для всіх членів сім’ї.
В інтер’єрі є безліч застосувань для продукції ELF. Перш за все, різе підсвічування ніш, багаторівневих стель. З використанням світлодіодних стрічок можна організувати як основне освітлення, так і розсіяне світло, пом’якшувати різкі переходи від світла до тіні.

Для створення такого підсвічування застосовується світлодіодна стрічка ELF. Стрічка може бути будь-якої довжини і кольору. Продукція випускається в захищеному і не зашифрованому вигляді. Стрічка з герметичною оболонкою використовується у вологих приміщеннях: ванній кімнаті, басейні, на вулиці. Модним трендом стало підсвічування світлодіодними стрічками акваріумів. Таке освітлення можна побачити в інтер’єрі не тільки квартир, але і офісів.

Переваги продукції ELF простота монтажу

Світлодіодна стрічка ELF дуже зручно монтується, так як має клейку основу зі зворотного боку. Таким чином, ви самостійно зможете зробити підсвічування меблів, змінивши свій інтер’єр без відчутних тимчасових і фінансових витрат. Висока яскравість, надійність і довговічність світлодіодних стрічок ELF є запорукою дуже широкого спектру застосування як в дизайні приватних квартир і будинків, так і в оформленні офісних і торгових приміщень. Світлодіодні стрічки ELF володіють унікальними дизайнерськими можливостями, а також безпекою і простотою в експлуатації. Завдяки ним ви зможете створити оригінальний інтер’єр і зробити свій будинок або офіс особливим!