Блог WRS - Україна

MultiCam


Компанія MultiCam (США) широко відома в усьому світі як розробник високоякісних і надійних верстатів і планшетних плоттерів, а також автоматизованих систем для лазерного, плазмового і гідроабразивного розкрою.

Коли необхідно виготовити деталі, які мають складні просторові профілі, такі машини стануть раціональним рішенням. Система ЧПУ керує технологічним циклом, якщо необхідно обробити іншу заготовку, то просто змінюється комп'ютерна програма. Це зменшує трудомісткість процесу в порівнянні з використанням верстата з ручним управлінням.

До основних переваг верстата з ЧПУ відносять

  • висока продуктивність;
  • гнучкість обладнання, висока точність роботи верстата досягається жорсткістю машини;
  • зменшення трудовитрат;
  • необхідно менший час при переході верстата на виготовлення нової продукції;
  • зменшення циклу виробництва.

ПРИЧИНИ ОБРАТИ MULTICAM

1. Верстати MultiCam - це потужне, надійне, якісне обладнання, яке відрізняється великим набором функцій, в порівнянні з аналогічним обладнанням, представленому на ринку. Купуючи обладнання MultiCam, Ви можете бути впевнені, що воно задовольнить всі потреби на Вашому виробництві.

2. Для досягнення якості на виробництві працює спеціальний департамент по якості, який відстежує надійність вузлів і деталей, перевіряє дотримання технологічних норм. При виробництві верстатів використовуються найсучасніші технології. Кожен верстат проходить ретельний контроль перед відвантаженням з заводу, для вашої впевненості в якості.

3. Постійні інноваційні розробки у співпраці з провідними світовими компаніями, дозволяють створювати сучасні верстати, які за своїми характеристиками перевершують багатьох конкурентів.

4. На все обладнання MultiCam поширюється гарантія 1 рік. Протягом цього часу Ви можете звернутися в нашу сервісну службу, для отримання будь-яких консультацій, технічного обслуговування, усунення виниклих неполадок, ремонту або заміни комплектуючих.

Компанія ТОВ "Ві Ар Саплай" пропонує:

- Фрезерно-гравірувальний верстат Multicam 1000 серії

Верстати цієї серії відрізняються жорсткою надійною платформою і високою точністю різу. Спеціально розроблений екструдований профіль забезпечує високу міцність і жорсткість конструкції. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє легко керувати 3-осьовим контролером переміщення. Точність переміщення по осі X досягається за рахунок здвоєних приводів. Оперативна пам'ять 8 Мегабайт з можливістю передачі файлу необмеженого розміру. Інтерфейси підключення - Ethernet і RS232.

- Фрезерно-гравірувальний верстат Multicam 1000 PF серії

Серія призначена для обробки масиву деревини, фанери, пластика. Це професійне обладнання, що дозволяє швидко, зручно і економічно вигідно виготовляти продукцію. Зокрема, верстати даної серії ідеально підходять для виготовлення тривимірних виробів: кахлів, панно, різьблених рам, ікон, предметів меблів і декору, сходів, дверей, кліше.

- Фрезерно-гравірувальний верстат Multicam 3000 серії

Дана серія верстатів MultiCam з ЧПУ вже в стандартному комплекті поставки містить навіть такі функції, які зазвичай зустрічаються на більш дорогих моделях верстатів. Наявність опції автоматичної зміни інструменту АТС робить процес обробки максимально зручним, а конструкція з повністю сталевим рухомим порталом дозволяє обробляти масштабні деталі на верстаті, що займає невелику площу.

- Фрезерно-гравірувальний верстат Multicam 5000 серії

Верстати призначені для високошвидкісної фрезерної обробки широкого діапазону різних матеріалів: від дерева і пластика до кольорового металу; вони легко налаштовуються для виконання найрізноманітніших операцій. Жорстка, повністю сталева, але, разом з тим, компактна конструкція з рухомим порталом є відмінною рисою цього надійного промислового верстата для фрезерної обробки з високим коефіцієнтом завантаження під управлінням ЧПУ.

- Фрезерно-гравірувальний верстат Multicam 7000 серії

Верстати можуть використовуватися для створення 3D-рельєфу, обробки акрилового скла і алюмінію, виготовлення меблів, рекламних конструкцій, емблем, шильдів і бирок, власників, кріплень і т.п. Дане обладнання є найбільш потужним серед фрезерно- гравірувальних верстатів MultiCam і призначене великих промислових підприємств з великим обсягом випуску продукції.

- Фрезерно-гравірувальний верстат Multicam МТ серії

Устаткування MultiCam серії MT - це важкі високопродуктивні машини малого і середнього формату. У конструкції використовується принцип нерухомої каретки і рухомого стола, що дозволяє досягти високої точності і жорсткості конструкції. Верстати призначені для тривимірної обробки або різання дерева і пластика, виготовлення шаблонів для термоформовки або обробки кольорових металів, гравіювання чорних металів. Максимальна товщина оброблюваного матеріалу - 406 мм.

- Верстат плазмового різання Multicam V серії

Верстат призначений для виробника початкового рівня або будь-якого іншого, хто планує при мінімальному бюджеті отримати надійне продуктивне обладнання. Верстат здатний різати м'яку сталь, нержавіючу сталь, алюміній і латунь, V-Серії поставляється в с широким модельним рядом столів і стандартно забезпечена плазмовими джерелами Hypertherm. Система управління ЧПУ надзвичайно проста у використанні і, оскільки це продукт MultiCam, то верстати V-Серії також йдуть з повною технічною підтримкою MultiCam, що має понад 70 сервіс центрів по всьому світу.

- Верстат плазмового різання Multicam 1000 серії

Верстати цієї серії дозволяють досягти унікальних показників вартість / продуктивність для свого класу верстатів плазмового різання. Для виробників систем вентиляції та будь-яких інших виробів, які потребують продуктивність, якість і невисока вартість верстата плазмового різання з ЧПУ, ідеальним рішенням є машини серії тисячі від MultiCam.

- Верстат плазмового різання Multicam 1000 BR серії

Multicam BR серії включає в себе як ряд стандартних якостей притаманних усім верстатів модельного ряду, так і особливості, зазвичай доступні для більш дорогих плазмових верстатів. Серія включає в себе два двигуна по осі X, спеціально спроектовану сталеву конструкцію напрямних, сучасні плазмові джерела Hypertherm, а так само як легендарний, простий у використанні контролер EZ MultiCam.

- Верстат плазмового різання Multicam 3000 серії

Жорстка, повністю сталева конструкція верстата дозволяє встановлювати як стандартні, так і спеціальні ріжучі головки. Жоден апарат повітряно-плазмового різання металу в стандартній комплектації не володіє таким набором функцій. Простий в управлінні контролер MultiCam з вбудованою базою даних за матеріалами. Два високоточних приводу по осі X. Профільні рейки з лінійним кульковим підшипником 25 мм для досягнення максимальної жорсткості конструкції. Оперативна пам'ять 8 Мегабайт з можливістю передачі файлу необмеженого розміру. Інтерфейси підключення - Ethernet і RS232

- Верстат плазмового різання Multicam 6000 серії

Жорстка і масивна сталева конструкція з прецизійними напрямними перетворює обробні системи серії 6000 в одні з найбільш точних систем різання важких матеріалів. У верстатах серії 6000 робочий стіл повністю незалежний від портальної частини, що полегшує завантаження матеріалів. Діапазон верстатів, що випускаються по ширині складає 2.4-6 м, по довжині - від 3.6 м. Конструкція передбачає можливість підключення додаткових секцій довжиною 1,5 і 3 м, що дозволяє верстатів максимально точно відповідати виробничим потребам.

- Верстат гідроабразивного різання Multicam V серії

Устаткування має вражаючими характеристиками, універсальністю і високою продуктивністю. Вбудований гофрований чохол захищає осі Y і Z від накопичення абразивного граніту і пилу. Сталеві кришки забезпечують чистоту подвійних приводів і всіх високоточних робочих поверхонь по осі X. WaterJet серії V працює з насосом NEOLine ™ 10d виробництва KMT з прямим приводом потужністю 10 л.с. або 40 к.с. і забезпечує тиск 40 000 PSI.

- Верстат гідроабразивного різання Multicam 3000 серії

Верстати цієї серії доступні за ціною, легкі у використанні рішень для промислової різання, призначені для виробників, які хочуть мати здатність різати велика різноманітність матеріалів. Згинання під високим тиском також пропонує унікальні переваги в порівнянні з іншими технологіями різання, дозволяючи користувачеві вирізати високоточні деталі з прекрасною обробкою і без займаного жаром краю. Всі верстати гідроабразивного різання 3000 серії виробляються з використанням багатоцільових металообробних верстатів з ЧПУ з жорсткими допусками і поверяются сертифікованої лазерної калібрувальної апаратурою.

- Верстат гідроабразивного різання Multicam 6000 серії

Система гідроабразивного різання являє собою високоточну систему для промислової різання, що відрізняється розумною вартістю. Система MultiCam серії 6000 забезпечена шліфованої косозубой рейкою і шестернями, рейками з лінійним підшипником 35 мм і високоточними планетарними редукторами останнього покоління. Хромове покриття рейок за технологією Armoloy, лабіринтові ущільнення, сильфони і наявність процедур самоперевірки повністю виправдовують Ваші інвестиції при покупці даного обладнання. Портал і балки осі X верстатів MultiCam є надійні масивні зварні конструкції з конструкційної сталі.

Таким чином, можна побачити, що ринок верстатів вдосконалюється. Чітко простежуються тенденції до уніфікації обладнання, його максимальної автоматизації. Нові конфігурації верстатів передбачають навіть такі опції, як автоматична зміна мастила і охолодження, автоматичне калібрування і зміну інструменту, сканери штрих-кодів і багато іншого.

Більш детальну інформацію та асортимент продукції Multicam, ви можете переглянути в нашому каталозі, уточнити у менеджерів по телефону + 38044507-11-76, + 38067467-94-20, + 38067467-94-03.


Возврат к списку