Блог WRS - Україна

Світлодіодна стрічка ELF


Світлодіодна стрічка представляє собою шлейф з SMD - діодів, розташованих на тонкій, гнучкій платі в 1-2 ряди.

Світлодіодні стрічки мають просту конструкцію, що забезпечує їх міцність, практичність і довговічність.

Білі світлодіодні стрічки застосовуються для підсвічування:

  • інтер'єру, меблів, елементів декору;
  • рекламних конструкцій;
  • вітрин магазинів;
  • нічних клубів, кафе, ресторанів та інших приміщень розважального типу.

Зміна кольору, спалахи, поява світла і плавне його загасання - все це дає можливість створювати і втілювати оригінальні світлові рішення. До того ж, стрічки не б'ються при падінні, відрізняються гнучкістю, що значно полегшує монтажні роботи навіть в нестандартних умовах.

У деяких випадках для отримання максимального ефекту потрібні індивідуальні рішення. Наші фахівці готові запропонувати світлотехнічні вироби, адаптовані для виконання специфічних завдань. Накопичений досвід дозволяє підбирати обладнання для успішної реалізації найскладніших дизайнерських проектів.

Світлодіоди абсолютно безпечні для організму людини і не завдають шкоди навколишньому середовищу, випромінюють не дратівливий очі м'який контрастний світло. Вони споживають незначну кількість електроенергії і дозволяють отримати широку палітру кольорів і відтінків. Управління світлодіодним лінійкою або LED-стрічкою здійснюється за допомогою контролера.

У стандартному виконанні довжина стрічки становить 5 м, але конструктивні особливості дозволяють ділити її на окремі відрізки в місцях, зазначених на підкладці. Різні відрізки стрічок можна споювати, створюючи ділянки різного кольору.

На 1 метрі світлодіодної стрічки LED може розташовуватися 30-120 діодів. Зі збільшенням кількості точкових світлових джерел збільшується яскравість випромінювання і вартість стрічки. Випускаються монохромні діоди з одним напівпровідниковим кристалом і поліхромні, що містять кілька кристалів з різним випромінюванням і маркуються як RGB. Багатобарвна світлодіодна стрічка може випромінювати будь-які відтінки кольору.

Для довгої роботи ми рекомендуємо клеїти стрічку на металеву підкладку або монтувати її в спеціальний профіль.

Компанія «ВРС» пропонує гнучкі світлодіодні стрічки за вигідною ціною за метр з гарантією 1 рік.

У нашому каталозі ви зможете знайти асортимент зі збільшеною яскравістю світлового потоку і підвищеним ступенем захисту від вологи і твердих частинок.

Отримати детальну консультацію або цінова пропозиція можете будь-яким зручним вам способом: зателефонуйте +380 (44) 507-1176, +380 (67) 467 - 9420 або напишіть нашому фахівцеві.


Возврат к списку